esy2

Podziękowania

esy1

Kierownictwu i pracownikom firmy pogrzebowej “ACHERON” za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie uroczystości pogrzebowych.

Rodzina A.J

esy1

Firmie Pogrzebowej ACHERON, za okazaną pomoc i godne pożegnanie.

P.K.

esy1

Dziękuję Firmie Pogrzebowej ACHERON za dostojność i profesjonalnie przeprowadzoną uroczystość pogrzebową.

R.K.

esy1

Dziękujemy Panu Tadeuszowi Jotejko i pracownikom firmy ACHERON za profesjonalizm połączony z ogromną życzliwością i ciepłem. Byliście z nami, służyliście pomocą i radą, wspieraliście nas w trudnych chwilach. Dzięki Wam pożegnaliśmy Ją godnie.

C.D.

esy1

Panu Tadeuszowi Jotejko z firmy pogrzebowej ACHERON serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, serce, podtrzymanie nas na duchu i ciepłe pożegnanie Naszej Kochanej Mamusi i Żony.

T.K.

esy1

Firmie ACHERON za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Za pomoc, współczucie i serdeczną opiekę, którą otrzymałam ze strony Pani Ani Żuk, Pani Elżbiety i Pana Tadeusza Jotejko w ciężkich dla mnie chwilach po śmieci Mamy serdecznie dziękuję.

A. H.

esy1

Całemu Personelowi Firmy Pogrzebowej ACHERON, a w szczególności jej właścicielom Pani Annie Żuk i Panu Tadeuszowi Jotejko za życzliwe wsparcie, takt i wysoce profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej. Płynące z głębi serca podziękowania.

R.

esy1

Panu Tadeuszowi Jotejko z firmy pogrzebowej ACHERON serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, serce, podtrzymanie nas na duchu i ciepłe pożegnanie Naszej Kochanej Mamusi i Żony.

A. H.

esy1

Przecudownej Pani Ani Żuk z firmy pogrzebowej ACHERON ogromne podziękowanie za okazane serce, pomoc i empatię w ostatniej drodze Naszej Najukochańszej Mamy.

H. i A. 

esy1

Pani Annie Żuk i Panu Tadeuszowi Jotejko za firmy Pogrzebowej “ACHERON” za duchowe wsparcie oraz wysokiej klasy profesjonalizm w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego i najdroższego Męża, Tatusia i Dziadka.

J.W.

esy1

Zakładowi Usług Pogrzebowych “ACHERON” za sprawne i profesjonalne zorganizowanie pogrzebu oraz piękną oprawę ceremonii pogrzebowej składam serdeczne podziękowania

H.N.

esy1

Dziękujemy ZUP ACHERON  za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej.

W.K.

esy1

Firmie Pogrzebowej ACHERON za ogromną pomoc i okazanie nam serca, za życzliwość, wsparcie duchowe i wspaniałą organizację uroczystości żałobnej składamy wyrazy najserdeczniejszego podziękowania.

Ż.W.

esy1

Dziękujemy firmie pogrzebowej “ACHERON”, a w szczególności Pani Annie Żuk za doskonałą organizację pogrzebu.

J.S.

esy1

Firmie Pogrzebowej ACHERON za ogromną pomoc, takt, życzliwość i wsparcie duchowe oraz przygotowanie i poprowadzenie ostatniej drogi na wieczny spoczynek naszego kochanego Męża, Tatusia, Teścia i Dziadka. 

A.N.

esy1

Pragniemy z całego serca podziękować właścicielom i pracownikom Firmy Pogrzebowej ACHERON w Olsztynie za profesjonalne przygotowanie i poprowadzenie ostatniej drogi naszej kochanej Mamy, Babci i Prababci. Pani Anna Żuk, Państwo Elżbieta i Tadeusz Jotejko okazali nam wiele serdeczności i bezinteresowności w tych trudnych chwilach. Zorganizowali uroczystość pogrzebową i potraktowali nas jak najbliższą rodzinę, a ich pomoc wykraczała poza usługi firmy. Nie wyobrażamy sobie, jak mielibyśmy znieść ten ciężar bez świetnej organizacji i opieki ze strony Pani Anny Żuk i Państwa Elżbiety i Tadeusza Jotejko. Z serca wdzięczni.

U. i J. K.

esy1

Firmie Pogrzebowej “ACHERON” z Olsztyna, dla której wciąż liczą się wartości wyższe niż zwykłe zarabianie pieniędzy serdeczne Bóg zapłać.

R.

esy1

Właścicielom firmy ACHERON Pani Ani i Panu Tadeuszowi Jotejko oraz pracownikom za ogromną pomoc i sprawną organizację pogrzebu naszego kochanego Ojca, Dziadka i Pradziadka wyrazy najserdeczniejszego podziękowania składa rodzina.

J.D.

esy1
Jesteśmy bardzo wdzięczni i pragniemy podziękować za zorganizowanie pogrzebu Naszego ukochanego Dziadka, całej Firmie “Acheron”. Cała Nasza Rodzina dziękuje Mistrzowi ceremonii panu Tadeuszowi za profesjonalne poprowadzenie uroczystości pogrzebowej i przepięknej mowy pożegnalnej i udzieleniu wszelkiej pomocy w załatwieniu formalności w tych trudnych dla nas chwilach. Naszym skromnym zdaniem zasłużyli na jeszcze wyższą ocenę niż możemy przyznać. Serdecznie dziękujemy.

S.

esy1

Serdecznie Państwu dziękuję za zorganizowanie pogrzebu babci na wysokim poziomie.

Katarzyna Muszyńska

esy1

Ludzie z ponadprzeciętną dawką empatii. 

Ewa Kozłowska

esy1

Acheron profesjonalnie zajął się pogrzebem bliskiej mi osoby. Nie trzeba pisać jak wielkim przeżyciem jest pogrzeb kogoś bliskiego. Dzięki Acheron i ich wspaniałemu podejściu było nam znacznie łatwiej. Mowa wygłoszona na koniec uroczystości przez prowadzącego wszystkich bardzo wzruszyła. Dzięki takim ludziom człowiek wie że w trudnych chwilach nie jest sam.

Piotr J.

esy1

Wspolpraca z firma Acheron byla bardzo profesjonlna. Firma zalatwia wszystkie sprawy zwiazane z pogrzebem. Przemowienie przedstawiciela firmy na cmentarzu doprowadzilo wszystkich do lez.
Wszyscy byli pod wrazeniem organizacji I sprawnosci przebiegu uroczystosci.

Flores F.

esy1

Dziękujemy serdecznie za pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebu naszego taty w marcu 2018. Wszystko było na najwyższym poziomie z pełnym profesjonalizmem. Gorąco polecamy.

Paweł C.

esy1

Serdeczne podziękowania za ceremonię pogrzebową Katarzyny Kukły która była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Profesjonalizm i szacunek z jakim podchodzi się do osoby zmarłej godny podziwu . Dzięki wam mogliśmy pożegnać bliską nam osobę w sposób na jaki zasłużyła .

Oliwia J.

esy1

Podziękowania od rodziny Wojtynek , Jamiołkowskich i wszystkich bliskich i znajomych za pogrzeb Katarzyny Kukły .

C.

esy1
Dziękujemy firmie Acheron za przeprowadzenie nas przez ten niezwykle trudny czas. Dziękujemy za wsparcie, życzliwość i odciążenie nas od wszelkich formalności.

Rodzina Sicińskich

kompleksowe usługi pogrzebowe