esy2

O NAS

Kompleksowe usługi pogrzebowe “ACHERON”, to firma z rodzinną tradycją prowadzona przez Annę Żuk i Tadeusza Jotejko, która powstała na wskutek transformacji wcześniejszego przedsiębiorstwa będącego jedną z najbardziej doświadczonych i prężnie działających firm w naszym regionie w tym sektorze działalności. Dysponujemy bardzo bogatym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji pogrzebów na najwyższym poziomie, co pozwoliło nam wypracować sobie wizerunek firmy godnej zaufania. W tych trudnych dla Państwa chwilach odciążamy bliskich zmarłej osoby, obejmując rodzinę pomocą w możliwie jak najbardziej kompleksowy sposób, aby zorganizować godną i wyjątkową uroczystość pogrzebową. Zgodnie z przekonaniami i wolą rodziny organizujemy pogrzeby tradycyjne lub uroczystości połączone z kremacją. Organizujemy ceremonie pogrzebowe wszystkich wyznań oraz pogrzeby świeckie. Dbamy o uroczyste i godne pożegnanie zmarłego, kładąc szczególny nacisk na szacunek dla osoby zmarłej poprzez wysoką kulturę obsługi, oprawę i sposób załatwienia formalności, aby w chwili śmierci bliskiej osoby być przyjacielem i dobrym doradcą. To nasza praca, w którą wkładamy serce i wykonujemy z pasją. Naszych pracowników cechuje olbrzymia wrażliwość, takt, empatia, zrozumienie, współczucie, co jest gwarancją pełnego profesjonalizmu i doskonałej obsługi.

Zachęcamy do osobistych odwiedzin naszej firmy, wypełnienia formularza kontaktowego lub do skontaktowania się z nami telefonicznie. Wysłuchamy każdej osoby i wszystkich sugestii, jak również dołożymy wszelkich starań, aby spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia. Potwierdzeniem tych słów są rekomendacje i referencje, które uzyskaliśmy od instytucji państwowych, firm i osób prywatnych, co uwidoczniliśmy w założonej przez nas kronice, która znajduje się do wglądu w siedzibie firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Stawiamy na rzetelną informację. Zakres usług oraz całkowity koszt ceremonii pogrzebowej przedstawiamy i ustalamy przed pogrzebem. Zapewniamy, że nie zaskoczą Państwa żadne dodatkowe opłaty. Kredytujemy koszty pogrzebu w ramach zasiłków. U nas każda uroczystość jest godna i wyjątkowa.

Nasza firma otrzymała certyfikat “Firma Godna Zaufania

pdf ffggzz

602 600 801 “A C H E R O N” Pogotowie 24H

“Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność”  Emily Dickinson

 

Z poważaniem,

Anna  Żuk i Tadeusz Jotejko

es11

kompleksowe usługi pogrzebowe